Hydraulické válce Yale®:

Jednočinný válec YS

Univerzální hydraulické jednočinné válce YS jsou vybaveny vratnou pružinou pro zpětný chod a jen jedním vývodem pro tlakovou hadici.

Jednočinné nízké válce YFS a YLS

Kompaktní hydraulické válce YLS a YFS se nabízí k použití všude tam, kde je k dispozici málo volného prostoru, např. stavba ocelových konstrukcí.

Hydraulický tažný válec YPL

Tažné hydraulické válce YPL mohou vyvinout značné tažné síly a přitom je lze ovládat s milimetrovou přesností pomocí čerpadel.

Dvojčinný válec YH

Univerzální hydraulické válce YH s rychlým hydraulicky ovládaným vratným chodem hodícím se například ke konstrukci lisovacích prostředků.

Jednočinný dutý válec YCS

Zásluhou průchozího středového vývrtu se tyto hydraulické válce YCS s dutým pístem hodí pro všechny účely, kde jsou požadovány velké síly.

Dvojčinný dutý válec YCH

Dvojčinné válce YCH s hydraulickým vratným chodem, hodí se k předepínání kotev, zalisování a vylisování ložisek a přesuny konstrukcí.

Jednočinný válec YEGA

Hydraulické válce YEGA konstruované na vysokou zátěž (od 140 - 1100 tun) jsou vhodné především pro zvedání těžkých strojů, mostů a konstrukcí.

Dvojčinný válec YEHA

Hydraulické válce YEHA konstruované na vysokou zátěž (od 140 - 1100 tun) jsou vhodné především pro zvedání těžkých strojů, mostů a konstrukcí.

Válec se zajišťovací maticí YEL

Hydraulický válec YEL se používá tam, kde je třeba břemeno ponechat zvednuté po nějakou dobu. Matice odlehčí systému a zároveň zajistí břemeno.